O nás

Historie a současnost firmy 

 

Zakladatel firmy, Zbyněk Škrampal, začal v roce 1992 podnikat v oboru jako prodejce amerického plastového potrubního systému na rozvod pitné a užitkové vody zn. Nibco. Postupem času se díky prodejnímu boomu tohoto systému v České republice začaly prodeje postupně zvyšovat, až bylo nutné mít vlastní skladové kapacity alespoň pro základní prvky a rozměry prodávaného systému.
 
V polovině devadesátých let se přestěhoval do Humpolce, kde kapacita pronajaté budovy odpovídala potřebám. Firma v souvislosti s rostoucími požadavky začala rozšiřovat svůj sortiment o další druhy zboží a postupně přibírala další zaměstnance.

Časem opět skladovací kapacity přestaly dostačovat. Nové prostory se podařilo nalézt na pozemku o rozloze zhruba 2000m2, kde se nachází firma dodnes. 

V roce 2003 došlo k transformaci na společnost s ručením omezeným s názvem ŠKRAMPAL VELKOOBCHOD spol. s r.o.. V té době již společnost zajišťuje dodávky uceleného sortimentu TZB menším i větším firmám v oboru voda-topení-plyn.

V listopadu 2007 firma upravila název na ŠKRAMPAL spol. s r.o. a přistoupila k navýšení základního kapitálu.

Postupem času se podařilo rozšířit sortiment a v dnešní době nabízíme výrobky více než 100 firem. V nedávné době jsme stavbou vzorkovny koupelen doplnili portofolio a jako partnerská prodejna firmy M.B. Keramika nabízíme kromě koupelnového vybavení i dlažby a obklady.
 
Firma svým zákazníkům nabízí komplexní služby od cenových kalkulací po zajištění dodávek zboží, poradenskou či školící činnost. Neméně významným bodem je i provoz e-shopu www.nibco.cz, kde i široká veřejnost najde produkty PVC-U a CPVC od firmy NIBCO. Velkou výhodou je umístění města Humpolec uprostřed České republiky, navíc v těsné blízkosti dálnice D1. Velmi se tím zrychluje doprava zboží k zákazníkovi, při které využíváme vozového parku firmy i expresních přepravních společností (PPL, DPD apod).

 

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
Telefon: