KOTEL NA PELETY AM 24 LICOTHERM BIO

skladový kotel s násypkou na pravé straně

PROVOZ KOTLE NA PELETY

Díky elektronické regulaci, velkému zásobníku paliva (až 300 l) a velkému popelníku (40l) je umožněn několikadenní bezobslužný provoz. Při spalování spékavých paliv či provozu na maximální výkon je nutná kontrola kotle v délce max. 5 minut denně.

Kotel může být vybaven základním regulátorem ADEX LH REG5, který řídí spalování a modulaci výkonu kotle v závislosti na změnách v odběru tepla otopným systémem.

V kombinaci s ekvitermní regulací ADEX Comfort, pak kotel představuje zdroj tepla s nejvyššími užitnými vlastnostmi, kdy regulátor automaticky řídí optimální tepelnou pohodu vytápěného objektu, optimální teplotu kotle (i v útlumovém režimu) i nahřívání bojleru TUV.

Další variantou je regulátor ADEX Renes 01, který v sobě kombinuje výše popsanou regulaci kotle a regulaci jednoduchého jednookruhového otopného systému, není tedy již třeba kombinovat s dalšími regulátory.

Poslední variantou je pak regulátor ADEX Renes AM, který umí regulovat výkon kotle a spolupracovat pomocí bezdrátového rozhraní s až několika dalšími regulátory jednotlivých otopných větví složitějších otopných systémů kombinujících například vytápění radiátory s podlahovým vytápěním.

Podobné produkty

AM 23 Energo-dřevokotel 23 kW zplyňovací, tř.5
AM 23 Energo-dřevokotel 23 kW zplyňovací, tř.5

AGROMECHANIKA AM 23 ENERGO

Na objednávku
 
67 438 Kč bez DPH 81 600
Zdarma
OPOP H 416 EKO-U kotel na hnědé uhlí 16 kW ocelový
OPOP H 416 EKO-U kotel na hnědé uhlí 16 kW ocelový

Kotel Opop H416

SKLADEM 2 ks
 
43 300 Kč bez DPH 52 393